İnsan Kaynakları Müdürlüğü

Yakın Doğu Üniversitesinin hedef ve stratejileri doğrultusunda yüksek nitelikli insan kaynağını çekmek, bu kaynağı korumak ve geliştirmek konusunda uzmanlasmış olan İnsan Kaynakları bölümü, tüm bu süreçlerde bilgi, deneyim ve yaratıcılıkları ile fark yaratarak üniversitenin eğitim ve araştırma alanındaki öncü rolüne hizmet etmektedir.

Yakın Doğu Üniversitesinde Biz

  • Büyük bir grubun parçası olduğumuzu bilir ve buna göre hareket ederiz,
  • Takım çalışmasına inanırız,
  • Yaptığımız her işte sorumluluk duygusu ile hareket ederiz,
  • Kendimizi ve ekip arkadaşlarımızı geliştirmeyi hedefleriz,
  • Farklılıkları bir fırsat olarak görür, uyum sağlarız,
  • Çözüm yönetimi yapar, sonuç odaklı hareket ederiz.

İşe Alım Süreci
Yakın Doğu Grup kural ve politikalarından yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirmek için analiz ve çalışmalar yapar.

İnsan Kaynakları ekibi tüm akademik ve idari birimlerin stratejik iş ortağıdır.

İşe alım süreci, ilgili fakülte/departmanlardan gelen talepler doğrultusunda, aranan özelliklerin belirlenmesi ile birlikte açılan iş ilanlarına gelen başvuruların toplanmasıyla başlar.

Öncelikle İnsan Kaynakları ve ilgili departman yöneticisinin/dekanın kontrolünden geçen başvurulardan, aranan görev tanımı ve niteliklere uygun bulunanlar İnsan Kaynakları Departmanı tarafından görüşmeye davet edilir.

İnsan Kaynakları ve İşe Alım Komitesi ile yapılan görüşmelerin ardından uygun bulunan adaylarla İnsan Kaynakları departmanı tarafından teklif görüşmesi yapılır.

Başvurularınız için; [email protected]

Eğitim ve Gelişim
İnsan Kaynakları olarak; kurumsal, fonksiyonel ve bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda tüm idari kadro çalışanlarımıza, davranışsal ve mesleki gelişimlerini destekleyecek öğrenme ve gelişim olanakları sunulmaktadır.

İletişim
Tel: +90 (392) 223-5092, 122