Öğrenci Randevu Sistemi

Üniversitemiz, 4. nesil bir üniversite olmanın bilinciyle, gerek iç gerekse dış paydaşlarıyla etken bir iletişim ve etkileşim içerisinde olmayı en önemli görevlerinden biri olarak kabul eder. Bu nedenle, vermekte olduğumuz eğitim, sağlık ve araştırma hizmetlerinin kalitesini daha da artırmak, öğrencilerimizi de katılımcı bir anlayışla Üniversitemizin gelişiminin önemli bir öğesi yapmak için Öğrenci Randevu Sistemini (ÖRS) uygulamaya koyduk.

Öğrenci Randevu Sistemi (ÖRS), öğrencilerimiz için üst düzey yöneticiler ile çözüm aradığınız her türlü eğitim içerikli akademik olan/olmayan tüm problemlerde, yüz yüze ve 15 dakikalık periyotlarda randevu alabilmeniz için oluşturulmuş bir sistemdir

  • Sistemde 36 üst yönetici bulunmaktadır ve her bir öğrenci bir yöneticiden randevu talep edebilir.
  • Randevu talebi, randevu gününden 1 gün öncesine kadar tarafınızdan silinebilir, saati ve günü değiştirilebilir. 1 günden sonrasında ise değişiklik yapılamaz ve onaylandı ise randevu zamanına uyulması önem arz eder.
  • Randevu talep ettiğinizde rengi turuncu olarak görünür ve yönetici onayı gerektirir. Yönetici talebi onaylayabilir veya reddedebilir.
  • Yönetici talebi kabul ettiğinde turuncu renk maviye dönüşür. İptal ettiğinde ise renklendirme kalkar.

Öğrenci Randevu Sistemine girmek için tıklayınız.