Yurt Avantajlarımız
Tüm yurtlarımızın kampüs içinde yer alması, öğrencilerimizin uyum sürecini hızlandırıp kolaylaştırır ve okula aitlik ve adaptasyonlarında yardımcı olur.

Yurt odalarımızın her zaman bakımlı olmasına özen gösterilir ve öğrencilerimizin rahat edebileceği standartları koruyan modern eşyalarla donatılması sağlanır. Öğrencilerimizin yurtlardaki yaşam alanları uzman personeller tarafından düzenli olarak temizlenmesine özen gösterilir ve her an kusursuz hijyen sağlanması için gerekli düzenlemeler yapılır.

Tüm yurtlarımızda görevli tüm personellerimiz, öğrencilerimize 7/24 huzurlu ve güvenli bir ortam sağlar ve bu düzenin korunması için çalışır.

Yurt binalarımız ders çalışma alanlarına, fakültelere ve büyük kütüphaneye yakınlığıyla, öğrencilerimizin akademik imkanlara ulaşmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda yurtlarımızın tüm sosyal ve sportif mekanlara yürüme mesafesinde oluşu, öğrencilere rahat erişilebilir sosyal fırsatlar sunar.

Birlikte yaşamanın güzelliklerinin öğrenildiği, paylaşma ve yardımlaşma pratiklerinin geliştirildiği, değerli dostlukların kurulduğu yurt ortamlarımız; öğrencilerimizin sevgi, saygı, hoşgörü çerçevesinde ve bir aile sıcaklığında yaşamasına olanak tanır.