Yurt Tipleri
Yurtlar

Öğrencilerimizi evlerinde hissettirecek konfor ve olanakları sunan yurtlarımızda yatak, dolap, çalışma masası, kitaplık, sandalye ve internet bağlantısı bulunmaktadır.

4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15. yurtlarımızda yatak, dolap, çalışma masası, kitaplık, sandalye, internet bağlantısı, mini buzdolabı, telefon ve 2 kişilik odalarda TV bulunuyor.

12, 14 ve 16. yurtlarımızda yatak, dolap, çalışma masası, kitaplık, sandalye, internet bağlantısı, mini buzdolabı, telefon, TV ve oda içerisinde tuvalet banyo bulunuyor. Ayrıca, Türksat, D-Smart, Digitürk, Hotbird ve yerli kanallar uydu alt yapısı mevcut. Yurt bloklarının yanı sıra, aynı zamanda rezidans ve apart tipi lüks dairelerden oluşan iki farklı barınma imkanı da sunuluyor.

Rezidans

Kampüs içerisinde merkezi konumda olan lüks rezidans odalarımız içerisinde tuvalet, banyo, TV, buzdolabı, internet, merkezi ısıtma ve klima bulunuyor. Ayrıca burada konaklayan öğrencilerimiz için günlük 3 öğün yemek imkanı veriliyor ve oda temizliği yapılıyor. Tek kişilik ve iki kişilik odalarımız da öğrencilerimize seçenek olarak sunulmuştur.

Apart Yurtlar

Öğrencilerimize kendilerini evlerinde hissettirebilmek için gerekli tüm konforu sunan apart yurtlarımızda tek yatak odalı, iki yatak odalı ve üç yatak odalı seçenekler sunuluyor. Apart tipi lüks dairelerde yatak, koltuk, TV masası veya etajerden oluşan oturma grubu, çalışma masası, yemek masası ve sandalyeleri, elbise dolabı, mutfak bankoları, inverter klimalar, buzdolabı, elektrikli ocak ve fırın, çamaşır makinesi, kirli elbise dolabı, LCD televizyon, Türksat, D-Smart, Digitürk, Hotbird ve uydu alt yapısı bulunuyor. Tüm binalarda kesintisiz sıcak su sağlayan sıcak su sistemleri yer alıyor.