YDÜ, THY Corporate Club Dünya Zirvesine Katıldı
Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2015, 10:28
Son Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 08:52

YDÜ Turizm İşletmeleri Genel Müdürü ve Hastane Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan, Dünya’nın dört bir yanından prestijli kuruluşları İstanbul Hilton Otel’de biraraya getiren Turkish Corporate Club zirvesine katıldı.

Yakın Doğu Üniversitesi (Near East Universty Nicosia Cyprus) Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; YDÜ’nün, Holdingler, büyük ölçekli yerli ve çok uluslu şirketlerin katılımı ile İstanbul’da görkemli bir organizasyon ile gerçekleşen THY Corporate Club zirvesinde temsil edildiği bildirildi.

Savaşan; THY, Dünya’nın Bütün Renklerini Biraraya Getirdi…

Türk Hava Yolları’nın (THY), son yıllarda gerçekleştirdiği ataklarla hem Avrupa hem de Dünya çapında ses getirdiğini söyleyen Ahmet Savaşan, THY’nin Turkish Corporate Club üyesi kurumsal müşterilerine ücret indirimi, teşvik, fazla bagaj hakkı ve corporate club card olmak üzere dört büyük avantaj sunduğunu vurguladı. THY’nin, Dünya’nın bütün renklerini biraraya getirdiği zirvesinde KKTC’nin en büyük üniversitesi olarak bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Savaşan, bu organizasyonun KKTC ile diğer ülkeler arasında uluslararası alanda network kurulmasına zemin yaratması bakımından önemli bir fırsat yarattığını vurguladı.

Afrikalı Çocuklara Oyuncak Yapmaktan Mutluluk Duyduk…

Zirve kapsamında Dünya’nın pek çok ülkesinden gelen üst düzey yöneticilerin Afrika’lı çocuklara gönderilmek üzere oyuncak yaptığını belirten Ahmet Savaşan, çok yerinde ve düşünceli bu aktivitelerinden ötürü THY yönetimini kutladı.