Yakın Doğu Üniversitesi’nde Geleneksel Motivasyon Gecesi
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2016, 11:45
Son Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 16:03

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü, her yıl final haftası öncesinde öğrencilere yönelik düzenlediği “Motivasyon Gecesi” geleneğini sürdürüyor.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, YDÜ AKKM’de 9.’su düzenlenen Motivasyon Gecesi, İletişim Fakültesi öğretim görevlisi Ufuk Altunç yönetiminde, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü son sınıf öğrencileri Durdu Malyalı, Aytuğ Türkoğulları, Buğra Göktay, Erdoğan Murat ve İbrahim Can Solak ile birlikte gerçekleştirildi.

Gecenin Yıldızları İlgi Topladı
Gecenin sunuculuğunu Hüseyin Kıral yaptı, ünlü müzisyenler sahne aldı. Hüseyin Kıral’ın sunuculuğunu yaptığı geceye öğrencilerin ilgisi yoğun olurken, YDÜ Dans Kulübü, YDÜ Tiyatro Kulübü ve Melike Tok, Yiğit Songuç ikilisinin sergilediği performans beğeni topladı.

Gösterilerin ardından Hikmet Kurtarıcıoğulları, Tolga Erzurumlu, Hasan Yüksel, Çağın Plevne ve Fikret Canbulat gibi önemli müzisyenlerden oluşan müzik grubu sahne aldı. Popüler şarkılara eşlik eden öğrenciler sınavlar öncesinde eğlenip enerji topladı.

Çekilişle Hediyeler Dağıtıldı
Katılanlar arasından yapılan çekilişte, otelde iki kişi konaklama hakkı, Restaurant'ta iki kişilik menü ve çeşitli hediyeler kazandı. Gecenin finalinde Motivasyon Gecesi’ne katkı koyan herkese plaket verildi.

Haber Videosu