Yakın Doğu Üniversitesi, Türkiye İş Bankası Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Adnan Bali’yi Ağırlıyor
Date Added: 17 Mart 2016, 13:25
Last Updated Date:30 Kasım 2020, 15:51

Yakın Doğu Üniversitesi, Türkiye İş Bankası Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Adnan Bali’yi ağırlayacak. Adnan Bali, 18 Mart 2016 Cuma günü Yakın Doğu Üniversitesi’nde “Kariyer ve Başarıya Giden Yoldaki Basamaklar” konulu bir konferans verecek.

Başarılarla Dolu Kariyer Hayatında Edindiği Tecrübeleri Paylaşacak…

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Orta Doğu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Mezunu olan Adnan Bali, “Kariyer ve Başarıya Giden Yoldaki Basamaklar” konulu konferansta, 1986 yılında İş Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak başladığı; sonra sırasıyla Fon Yönetimi Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcılığına, Grup Müdürlüğüne, Fon Yönetim Müdürlüğüne, Şişli ve Galata Şube Müdürlüklerine, Genel Müdür Yardımcılığına ve 2011 tarihinden beri sürdürdüğü Genel Müdürlük görevi ve Kredi Komitesi Başkanı ve Risk Komitesi Üyesi olmasına uzana 30 senelik kariyerinde edindiği tecrübeleri paylaşacak.

Konferans 18 Mart Cuma Günü Saat 10:00’da Yakın Doğu Üniversitesi Büyük Kütüphane’de Gerçekleşecek…

Yakın Doğu Üniversitesi Büyük Kütüphane Salon 3’te, 18 Mart Cuma günü saat 10:00’da gerçekleşecek konferansa KKTC halkı, kamu personelleri, sivil toplum örgütlerinin üyeleri,  Yakın Doğu Üniversitesi akademik personeli ve öğrencileri katılabilecek.

Doç. Dr. Şerife Eyüpoğlu: “Sayın Adnan Bali Gibi Başarı Örnekleri, Gençlerin Önünü Açarken; İş Hayatında Olan Bireylere De Azimli Olmak Konusunda Cesaret Veriyor”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yakın Doğu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Doç. Dr. Şerife Eyüpoğlu, konferansa ev sahipliği yapmaktan çok mutlu olduklarını ifade ederek; “Sayın Adnan Bali’nin üniversitemizde vereceği konferans bizim için gerçekten çok değerli. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri için muazzam bir başarı örneği olmasının yanı sıra; paylaşacağı değerli tecrübeleri ile tüm öğrencilere ve iş hayatında olan bireylere başarılı ve azimli olma konusunda çok büyük bir ışık tutacak. 30 senelik başarılarla dolu kariyer hayatında edindiği tecrübeler ve bugünkü noktaya gelene kadar yaptıkları kolay ulaşılabilecek bilgiler değil; bu yüzden de çok çok değerli. Öğrencilerimize iş hayatı ile ilgili şimdiden fikir verecek ve iş hayatındaki bireylere de başarılı olmanın yollarını gösterecek ve hatırlatacak çok önem verdiğimiz bu konferansa ev sahipliği yapmaktan çok mutluyuz” dedi.

Adnan Bali Kimdir?

1962 yılında İslahiye’de doğan Adnan Bali, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü mezunudur.

1986 yılında İş Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayan Adnan Bali, Fon Yönetimi Müdürlüğünde 1994 yılında Müdür Yardımcısı, 1997 yılında Grup Müdürü, 1998 yılında ise Fon Yönetimi Müdürü olarak atanmıştır. 2002 yılında Şişli Şubesi, 2004 yılında Galata Şubesi Müdürü olan Adnan Bali, 30 Mayıs 2006 tarihinde Genel Müdür Yardımcılığına yükseltilmiştir.

01 Nisan 2011 tarihinde Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin 16. Genel Müdürü olarak atanan Adnan Bali, Kredi Komitesi Başkanı ve Risk Komitesi Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Detaylı Bilgi
Yer: YDÜ Büyük Kütüphane Salon 3
Tarih: 18 Mart 2016
Saat: 10:00