Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Orduspor’u Ağırlıyor
Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2016, 11:27
Son Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 14:06

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 17. haftasında Orduspor ile karşılaşacak. 30 Ocak 2016 Cumartesi günü saat 14:00’da başlayacak karşılaşma Mamak Belediyesi Spor Salonu’nda oynanacak.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 30 Ocak 2016 Cumartesi günü oynanacak karşılaşma ile ilgili Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hakan Atamtürk ve Genel Menajeri Erhan Ayaz’ın değerlendirmeleri şöyle oldu.

Yrd. Doç. Dr. Hakan Atamtürk: “Orduspor Maçı Bizim İçin Dönüm Noktasıdır”

Orduspor maçı öncesinde değerlendirmelerde bulunan Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hakan Atamtürk, Orduspor maçının takım için önemine değindi. “Orduspor maçı bizim için bir dönüm noktasıdır. Ligde aldığımız sonuçları değiştirmek durumundayız. Bu karşılaşmayı kaybetme lüksümüz yok, tüm takım olarak bunu bilincindeyiz. Üzerimizde, ciddi bir baskı olduğu kaçınılmaz. Bu baskıyı motivasyona dönüştürerek maçı kazanmak istiyoruz” dedi.

Erhan Ayaz: “Kazanmak İstiyoruz Ve Kazanmaya Konsantre Olduk”

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Genel Menajeri Erhan Ayaz, Orduspor maçı öncesi yaptığı açıklamada “Takım olarak son maçlarda aldığımız sonuçlardan memnun değiliz. Bu sonuçları değiştirmek için Orduspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz. Takım olarak buna odaklandık. İyi bir mücadele vererek, hem seyirciye keyifli bir maç izletmek hem de sahadan galip olarak ayrılmak istiyoruz” dedi.