Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Adana ASKİ’ye Konuk Oluyor
Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2016, 13:04
Son Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2020, 10:56

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi’nin 19. haftasında Adana ASKİ ile karşılaşacak. Adana’da Menderes Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşma 13 Şubat 2016 Cumartesi günü saat 16:00’da başlayacak.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 13 Şubat 2016 Cumartesi günü oynanacak karşılaşma ile ilgili Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Antrenörü İlker Gözeneli ve oyuculardan Hülya Özkan ile Kelsey R. Bone’un değerlendirmeleri şöyle oldu.

İlker Gözeneli: “Adana ASKİ Maçı Bizim İçin Çok Önemli, İyi Hazırlandık”

Adana ASKİ karşılaşması öncesinde değerlendirmelerde bulunan Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Antrenörü İlker Gözeneli, iki hafta üst üste galibiyet aldıklarını ve bu galibiyet serisine devam etmek istediklerini ifade etti. Oyuncuların da galibiyetler sonrasında motivasyonlarındaki değişimi belirten İlker Gözeneli, "galip geldikçe, hedeflerimize yaklaştıkça daha da iyisini yapmak için takım olarak kendimizi zorluyoruz. Adana ASKİ maçı bu anlamda bizim için çok önemli bir maç. Ligdeki her takım gibi Adana ASKİ de çok iyi bir takım. Karşılaşma için çok iyi hazırlandık. Yüksek tempolu bir maç olacağını düşünüyorum. Galip olarak Kıbrıs’a dönmek istiyoruz” dedi.

Hülya Özkan: “Galibiyetlere Devam Etmek İstiyoruz”

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı oyuncularından Hülya Özkan, maça iyi hazırlandıklarını ve morallerinin yüksek olduğunu belirtti. "Aldığımız galibiyetlerle birlikte takım olarak moralimiz yükseldi ve inancımız arttı. Adana deplasmanı ligin en zor deplasmanlarından biri, onlar da iki haftadır kazanıyor ve alt sıralardan kurtulmaya çalışıyorlar. İki takım için de çok önemli ve zor bir maç olacak. Bunun bilincinde olarak Adana ASKİ maçına iyi hazırlandık ve galip gelen taraf olmak için sahada tüm gücümüzle mücadele edeceğiz" dedi.

Kelsey Bone: "Aldığımız İyi Sonuçları Devam Ettirmek İçin Daha da Çok Çalışıyoruz"

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı oyuncularından Kelsey R. Bone ise, takım olarak her zamankinden çok çalıştıklarını belirtti. “Galibiyetlerin en önemli etkilerinden birinin takımdaki her oyuncuya daha iyisini yapabilmek için teşvik olması olduğunu düşünüyorum. Takım olarak, iki haftadır aldığımız galibiyetlerle birlikte her zamankinden daha moralli olarak daha çok çalışıyoruz. Adana ASKİ maçına da bu şekilde, çok çalışarak hazırlandık. Sahaya kazanmak için çıkacağız” dedi.