Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu Mesleki Gelişim Eğitimine Katıldı
Date Added: 02 Mart 2016, 13:47
Last Updated Date:01 Aralık 2020, 09:11

Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu Öğretmenleri Oxford Teachers’ Academy’nin Eğitim Seminerine Katıldılar..
Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu idari Kadro öğretmenleri,  M. Kemal Deniz Ltd ve Oxford University Press tarafından düzenlenen  ve dünyanın en saygın öğretmen kurslarının arasında bulunan Oxford Teachers’ Academy’nin Şubat ayında gerçekleşen kursuna katıldılar.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Eğitmen va yazar olan Keith Harding tarafından verilen ‘İngilizce öğretiminde İdare ve Yönetim’ konulu eğitim üç gün boyunca yoğun bir şekilde devam etti.

Açıklamada, Eğitim boyunca ‘Yönetim nedir?, Etkili Toplantı Teknikleri, Takım Çalışması, Çalışma Ortamı, Değişimle başa çıkma’ gibi çeşitli konulara değinildi.  Kursa katılan İngilizce Hazırlık Okulu Öğretmenleri (Aslı Kasabalı Günhan, İnanç Uçaröz Kerem, Eda Aşılmaz, Cihan Mehmet Elkuvvetli ve Bengi Altuner) kurs boyunca çeşitli konularda bilgi aldı, son gelişmeleri  dinledi aynı zamanda da aynı alanda çalışan diğer meslektaşalarıyla da bilgi paylaşımında bulunma fırsatı yakaladıkları belirtildi.