Şeker Temalı Saç ve Makyaj Görsel Şovu Yıl Sonuna Damgasını Vurdu…
Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2019, 14:35
Son Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 10:20

Yakın Doğu Üniversitesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümünün yılsonu gösterisi “Candy Show” büyük beğeni topladı.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden verilen bilgiye göre, Büyük Kütüphane’de ‘‘Mezuniyet projesi’’ dersi kapsamında organize edilen Candy Show etkinliğinde en dikkat çeken bölüm ise bölüm öğrencileri ile öğretim elemanlarının hazırladığı şeker temalı saç ve makyaj defilesi ile şeker temalı kostüm tasarımları oldu.

Dj Bora ve Dj Halil Eren’in müzikleri ile eşlik ettiği etkinlikte, moda tasarımcısı Ali K. Yahi’nin şeker temalı kostüm tasarımları ile Saç Bakımı ve Güzellik Öğrencilerinin şeker temalı saç ve makyaj defilesi yapıldı. Dans ve bale gösterileri ile müzik dinletisinin de yer aldığı etkinlikte, bölüm öğrencilerinin hazırladığı şeker temalı yiyecek ve içecek ikramları da yapıldı.

“Öğrenciler En İyi Şekilde Mesleğini Öğreniyor…”
Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Yeşim Üstün Aksoy, uzun ve zorlu bir süreçten sonra bu geceyi gerçekleştirebilmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade etti.

“Çok güzel bir yılsonu etkinliği hazırlandı. Emeği geçen herkesi kutluyorum” diyen Yrd. Doç. Dr. Aksoy, bölümün kurulduğu günden bu güne kadar olan süreçte öğretim elemanları ve öğrenciler ile birlikte yurt içi ve yurt dışı çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak birçok etkinliklere ve sosyal sorumluluk projelerine imza attıklarını dile getirdi.

Aksoy, geceye katkılarından dolayı Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri bölümü saç öğretmeni Safiye İyikalp’e, makyaj öğretmeni Safiye Yalnız’a, Yakın Doğu Üniversitesi dans okulu eğitmeni Nezihe Erken’e, Müzik Öğretmenliği Anabilim Dalı başkanı Emine Kıvanç Öztuğ ve öğrencileri Mehmet Türkmen ve Berk Dengiz’e, Tango Kulübü ve Akdeniz Tango Akademi eğitmenleri Ali Denker ve Fatoş Mayın’a, Cranberries Dans Okulu eğitmenleri İnanç Uçaröz ve Eda Türmen Kutruza’ya, Bale öğretmeni Seray Selan’a, Şeker temalı kostüm tasarımları için Ali K. Yahi’ye, müzikler için Dj Bora ve Dj Halil Eren’e, sunucu Melek Arabacıoğlu’na, Radyo-TV bölümü personelleri Hüseyin Dağlı, Hasan Keskinel ve Behcet’e, asistan Melek Moda’ya ve Emre Adak’a teşekkürlerini sundu.