“Mutlu Et Mutlu Ol” Sloganından Yola Çıkarak Lapta Huzurevi’ni Ziyaret Ettiler…
Eklenme Tarihi: 31 Mart 2019, 15:00
Son Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 15:21

Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu Öğretim Görevlileri ve Öğrencileri “Mutlu Et Mutlu Ol” sloganından yola çıkarak Lapta Huzurevi’ni ziyaret etti.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden verilen bilgiye göre, Lapta Huzurevi ziyareti çerçevesinde, İngilizce Hazırlık Okulu öğretim görevlilerinin öğrencilerine verdikleri mesajlarında yaşlılara sahip çıkmanın yalnızca devletin görevi olmadığı bunun bir sosyal sorumluluk görevi olduğu ve herkese bu konuda görev düştüğü dile getirildi.

Lapta Huzurevi Ziyaretinde Duydu Dolu Anlar Yaşandı…
Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu sosyal sorumluluk koordinatörlüğü tarafından İngilizce Hazırlık Okulu öğretim görevlileri ve öğrencileri adına bağış yaparken Lapta Huzur Evi’nin ihtiyaç listesini dikkate aldıklarını ve yardımlarının bu doğrultuda yapıldığını belirttiler. Bunun yanında, öğrenciler yaşlıların ellerini öperek onlara karanfil ve yazmış oldukları mektupları vererek, duygusal anlar yaşadılar.

Yapılan bu ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden İngilizce Hazırlık Okulu öğretim görevlileri ve öğrencileri, Huzur Evin’de yaşayan büyüklerinin sevgi, ilgi, anlayış ve hatırlanmak dışında başka bir beklentilerinin olmadığını ifade ettiler.