Kadınlar Euroleague’de Beşinci Hafta Heyecanı…Yakın Doğu Üniversitesi-Wisla Can Pack
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2017, 16:17
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 09:59

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, mücadele ettiği Euroleague beşinci haftada evinde Polonya’nın Wisla Can Pack takımını konuk ediyor.

Yakın Doğu Üniversitesi Spor Kulübünden yapılan açıklamaya göre, Yakın Doğu Üniversitesi’nin ev sahipliğini yapacağı maç, 22 Kasım 2017 Çarşamba günü, KKTC saati ile saat 17.30’da, İstanbul Caferağa Spor Salonu’nda oynanacak.

Karşılaşma, BRT1 HD ve www.fiba.com web adresinden naklen yayınlanacak.
Yakın Doğu Üniversitesi mücadele ettiği B grubunda topladığı 7 puanla birinci sırada bulunurken, Wisla Can Pack 4 puanla sekizinci sırada bulunuyor.

Zafer Kalaycıoğlu: “Tam konsantre Olarak En İyi Şekilde Mücadele Edeceğiz…”
Zor bir maça çıkacaklarını ifade eden Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Zafer Kalaycıoğlu yaptığı değerlendirmede, en iyi şekilde mücadele edeceklerini söyledi.

Wisla Can Pack takımının kaybettiği maçları 2-3 sayı farkı ile kaybettiğini ifade eden Başantrenör Kalaycıoğlu, “Dikkat edilmesi gereken bir takım. Euroleague yolculuğumuzun devamı için kendi sahamızda kazanmamız gereken önemli maçlardan bir tanesi. Bu bakımdan maçın başından sonuna kadar tam konsantre olarak mücadelemizi en iyi şekilde yapacağız. Rakibimizin oyun kuruculuğunu üstlenen Maurita Reid takımın her şeyi niteliğinde. Biz de Quanitra Hollingsvorth sakatlığından dolayı forma giyemeyecek. Hazırlıklarımızı yaptık maç saatini bekliyoruz” dedi.