Badminton Federasyonundan Doç. Dr. İrfan S. Günsele Teşekkür Plaketi
Eklenme Tarihi: 08 Aralık 2017, 14:49
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 09:53

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Badminton Federasyon Başkanı Fırat Deniz ile Yakın Doğu Üniversitesinin iki milli badminton sporcusu Seymen G. Deniz ve Eren Özuyanık, kendilerine verdiği destekten dolayı Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, Türkiye milli takımında da yer alan iki milli sporcu gerçekleştirdikleri ziyaret kapsamında, üzerinde “İrfan Suat Günsel” yazılı Milli Takım Formasını, Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel’e hediye ettiği belirtildi.

Badminton Federasyon Başkanı Fırat Deniz ise genelde ülke sporuna özelde badminton sporuna verdiği destekten dolayı Doç. Dr. İrfan S. Günsel’e plaket takdim etti ve badminton federasyonu olarak teşekkür etti.

Doç. Dr. Günsel: “Spor Disiplinli ve Programlı Bir Hayat Sağlıyor…”
Ziyarette konuşan Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S.Günsel, spor yapmanın günlük hayatta çok önemli olduğunu, insanın daha disiplinli ve programlı yaşamasını sağladığını, stres atmaya yardımcı olduğunu belirtti.

Doç. Dr. Günsel, spor yapan kişilerin iş hayatlarında daha başarılı olduklarını da vurguladı. Seymen ve Eren’i Bulgaristan’da düzenlenen Uluslararası Badminton Şampiyonası’nda gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik eden Doç. Dr. Günsel, 13 Aralık’ta tekrar Dünya Şampiyonası’na katılacak olan sporculara başarılar dileyerek, yaşlarının küçük olmasına rağmen iyi puan toplayıp ileride daha da başarılı olacaklarına olan inancını dile getirdi.