YDÜ’den Eğitim Bilimlerine 2 Yeni Kitap
Eklenme Tarihi: 01 Kasım 2015, 07:30
Son Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 09:09

İletişim Fakültesi öğretim elemanları Dr. Mustafa Ufuk Çelik ve Dr. Sinem Kasımoğlu’nun 2 ayrı kitabı Amozon yayınlarında satışa sunuldu.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, YDÜ İletişim Fakültesi Öğretim Elemanı Dr.Mustafa Ufuk Çelik’in doktora tezi kapsamında Doç. Dr Zehra Altınay ve Doç. Dr. Gökmen Dağlı danışmanlığında hazırladığı Lambert Yayınevi tarafından basılan ‘Communication Studies And Area İmplementation” isimli kitabı Amazon Yayınları’ndan satışa sunuldu. Söz konusu kitap internet üzerinden de e- kitap olarak satışta. Kitap, Dr. Çelik’in İletişim Fakültelerindeki eğitim ile alan uygulamalarının örtüşen ve örtüşmeyen yanlarını genel bir bakış açısıyla değerlendiriyor.

Dr. Sinem Kasımoğlu’nun Da Kitap Çalışması Amazon’dan...

YDÜ İletişim Fakültesi Öğretim Elemanı Dr. Sinem Kasımoğlu’nun doktora tezi doğrultusunda Doç. Dr Fahriye Altınay ve Doç. Dr Gökmen Dağlı danışmanlığında hazırladığı ve Lambert Yayınevi tarafından basılan “Knowledge Management and Project Based Learning in Higher Education” adlı kitap, bilgi yönetimi sürecinin proje temelli derslerde, fakülte yöneticileri, öğretim elemanı ve öğrencilerin bakış açısıyla değerlendiriyor. Kasımoğlu’nun kitabı da Amazon Yayınevi tarafından satışa sunuldu.