YDÜ İngilizce Hazırlık Okulu İngiltere’de IATEFL Konferansı’nda Temsil Edilecek
Eklenme Tarihi: 06 Nisan 2016, 12:43
Son Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 14:09
YDÜ İngilizce Hazırlık Okulu İngiltere'de IATEFL Konferansı'nda Temsil Edilecek

Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu IATEFL (International Association of Teachers of English as a Foreign Language) Toplantısı'nda İngiltere'de temsil edilecek.

Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu kurumsal üyesi olduğu IATEFL (International Association of Teachers of English as a Foreign Language) tarafından her yıl düzenlenen konferansa katılıyor.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'ne açıklamalarda bulunan Hazırlık Okulu Müdürü Enis Sayman, bu yıl İngiltere'nin Birmingham kentinde 50.'ncisi düzenlenecek olan toplantıya 100 farklı ülkeden 2500 ingilizce öğretmeni katılacağını belirtti.

YDÜ İngilizce Hazırlık Okulu İngiltere'de IATEFL Konferansı'nda Temsil Edilecek

Açıklamada, yaklaşık 500 konuşma, atölye çalışması ve 50 serginin yer alacağı etkinlikte Yakın Doğu Üniversitesi'ni İngilizce Hazırlık Okulu Müdürü Enis Sayman, Müdür Yardımcısı Deniz Altay, İngilizce Hazırlık Okulu okutmanları Fatoş Boral ve Fatoş Aksaç tarafından temsil edileceği vurgulandı.

İngilizce öğretimi konusunda dünyanın başta gelen, en önemli etkinliklerinden biri olan The IATEFL International Annual Conference & Exhibition 13 Nisan 2016 tarihinde başlayıp 16 Nisan 2016 tarihinde sona erecek.