YDÜ İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü 5. Öğretim Elemanları Sergisi Bedesten’de Açılıyor
Eklenme Tarihi: 05 Aralık 2016, 11:10
Son Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 10:08
Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü 5. Öğretim Elemanları Sergisi Bedesten’de Açılıyor

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü 5. Öğretim Elemanları Sergisi 7 Aralık 2016 Çarşamba günü Saat. 18.00’de Bedesten’de açılıyor.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'nden verilen bilgiye göre, YDÜ İletişim Fakültesi bünyesinde yer alan Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü (GİT) öğretim üyelerinin çalışmalarının yer alacağı sergi, Merhum Doç. Dr. Atila TÜRK’ün Anısına “Sen Hiç Öldün mü?” ismiyle sanat severlerle buluşacağı bildirildi.

Sergide; Doç. Dr. Gökçe KEÇECİ, Öğr. Gör. Eser KEÇECİ, Öğr. Gör. Gazi YÜKSEL, Öğr. Gör. Mustafa ERSENAL, ve Öğr. Gör. Selma GÜRANİ, Arş. Gör. Fuat Boğaç EVREN, Arş. Gör. Merve AKGÜL ve Asistan Savaş GÜNGÖR’ün çalışmalarıyla birlikte Merhum Doç. Dr. Atila TÜRK’ün de eserleri yeralacak.

YDÜ İletişim Fakültesi Dekan Vekili ve Görsel İletişim Tasarım Bölümü Başkanı Doç. Dr. Gökçe KEÇECİ’den alınan bilgiye göre, sergide kolaj, illüstrasyon, dijital video, yağlı boya ve karışık teknik yerleştirme çalışmaları izlenebilecek.

“Sen Hiç Öldü mü?” adlı 5. GİT Öğretim Elemanları Sergisi’ni, 7 Aralık 2016 Çarşamba günü Saat 18.00’de Bedesten’de açılıyor.

Sergi 7-13 Aralık tarihleri arasında ilgi duyan sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.