YDÜ Hastanesi ve Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Arasında Sağlık Protokolü
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2016, 17:56
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 09:20
YDÜ Hastanesi ve Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Arasında Sağlık Protokolü

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği ile Sağlık Protokolünü Yeniledi.

Güncellenen protokol ile KTSYD üyeleri ve birinci derece yakınları, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin sunduğu kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanmaya devam edecekler.

Sağlık protokolü imza töreninde, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi adına İşletme Direktörü Özgü BAYRAKTAR ve Başhekim Dr. Sevim ERKMEN, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği adına ise Dernek Başkanı Bülent KILIÇOĞLU ve dernek yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi İşletme Direktörü Özgü BAYRAKTAR, imza töreni sırasında, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’ne süregelen desteklerinin devam edeceğini belirterek, kaliteli ve ulaşılabilir sağlık hizmetlerinden dernek üyelerini yararlandırmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Bülent KILIÇOĞLU ise konuşmasında, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin derneklerine sağlamış olduğu destekten ötürü teşekkürlerini dile getirdi. Konuşmaların ardından Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ve Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği arasında yenilenen sağlık protokolü imzalandı.

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ile Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği arasında 2010 yılında imzalanan ilk protokol, her yıl güncellenerek devam ediyor.