Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı’nın Yeni Yabancı Transferi Marica Gajic KKTC’ye Geldi
Eklenme Tarihi: 03 Aralık 2015, 10:21
Son Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 08:39

Bosna-Hersek Milli Takımı’nda oynayan ve Slovenya’nın Athelete Celje takımından transfer edilen Marica Gajic, KKTC’ye geldi.

Sağlık Kontrolünden Geçti, İdmanlara Başlıyor

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Ercan Havalimanı’nda YDÜ Kadın Basketbol Takımı Genel Menajeri Erhan Ayaz ve İdari Menajer Umar Göker tarafından karşılanan Marica Gajic, bugün Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde sağlık kontrollerinden geçti.
Sağlık kontrolleri kapsamında bir dizi testten geçen oyuncu; iç hastalıkları, göz, kulak-burun-boğaz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene oldu.

YDÜ Kadın Basketbol Takımı Genel Menajeri Erhan Ayaz: “Kendimize Koyduğumuz Hedefleri Gerçekleştirmek İçin Çalışıyoruz”

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Genel Menajeri Erhan Ayaz; “Ligde mücadelemiz devam ederken takımımızı daha da güçlendirmek için kadromuza başarılı ve gelecek vaad eden oyuncuları katıyoruz” dedi. Takım olarak ligde gösterdikleri performans doğrultusunda eksik noktaları görerek gidermek için ihtiyaç duyulan bölgelere gerekli takviyeleri yapmaya çalıştıklarını belirten Erhan Ayaz, “7. Haftaya girdiğimiz bu dönemde takımın nerelerde takviyeye ihtiyaç duyduğunu görerek o alanlarda gerekli takviyeleri yapıyoruz. İki yeni transferimizden biri olan Marica, çok genç, yetenekli ve çok yönlü bir oyuncu. Uzun forvet olmasının yanı sıra şutlarda ve hızlı tempo oyunda da göz dolduruyor. Yaptığımız iki yeni transferimizle eksik bölgelerimize yaptığımız takviyelerle ligde kendimize koyduğumuz hedefleri gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.