Yakın Doğu Üniversitesi İş Sağlığı ve İş Güvenliği Enstitüsü Sertifika Töreni Gerçekleştiriliyor
Eklenme Tarihi: 18 Ocak 2016, 16:05
Son Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 14:27

İnşaat İskelelerinde İş Güvenliği Eğitim Programı Sertifika Töreni İçişleri Ve Çalışma Bakanı Asım Akansoy’un Katılımı ile Büyük Kütüphanede Gerçekleştirilecek

Yakın Doğu Üniversitesi İş Sağlığı ve İş Güvenliği Enstitüsü tarafından 21-28 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenlenen “İnşaat İskelelerinde İş Güvenliği” konulu eğitim programını tamamlayan katılımcılara sertifikaları veriliyor.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İnşaatlarda  meydana gelen iş kazalarının azaltılması amacıyla,inşaatlarda uygulama içinde görev alan usta ve teknik elemanlara yönelik olarak düzenlenen ve toplam 9 saatlik süreyi kapsayan kursa toplam olarak 114 kişi katıldığı belirtildi.

İskelelerin kurulumunda, bozulmasında ve iskelelerde yapılan çalışmalarda dikkat edilmesi gereken iş güvenliği kurallarını kapsayan kursu tamamlayanlara sertifikaları Yarın (19 Ocak 2016 Salı )günü saat 18.00’de düzenlenecek törenle dağıtılacak.

İçişleri ve Çalışma Bakanı Sn.Asım Akansoy’un katılımı ile gerçekleştirilecek olan sertifika töreni Yakın Doğu Üniversitesi Kütüphanesi 3 Numaralı salonda yer alacak.