Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi 2016-2017 Bahar Dönemi Öğrenci Projeleri Sergisi ve Film Gösterimi İzleyicileri İle Buluştu
Eklenme Tarihi: 08 Temmuz 2017, 19:00
Son Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2020, 16:02


İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım, Radyo-Tv ve Sinema, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Film Yapımı ve Yayıncılık, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık ile Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümleri ortak bir film gösterimi ve sergi açılışı gerçekleştirdi.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, yoğun katılım ile gerçekleşen etkinlik, Radyo, Tv ve Sinema ile Film Yapımı ve Yayıncılık Bölümleri’nin mezuniyet projeleri kapsamında yapmış oldukları gösterimlerle başladığı belirtildi. Radyo, Tv ve Sinema Bölümü mezun öğrencilere ait 7 kısa film, 2 belgesel ve 1 klip; Film Yapımı ve Yayıncılık Bölümü öğrencilerine ait ise 2 kısa film izleyicilere sunuldu.

Görsel İletişim ve Tasarım, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık ile Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümleri’nin mezuniyet projeleri ise fakültenin ilk 2. katında izleyicilerle buluştu. Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü mezun öğrencilerinin hayata geçirmiş oldukları “Idea Street” ismini verdikleri geniş alandaki duvar grafikleriyle birlikte Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü öğrencilerinin stüdyo ve reklam fotoğrafları da yer aldı. Fuaye alanında ise Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü öğrencilerinin illüstrasyon, web tasarımı ve afiş tasarımı projeleri; Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nün sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yapmış oldukları etkinliklerin afişleri ile Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü’nün stil-moda çalışmalarının fotoğrafları yer aldı.

İletişim Fakültesi 2016-2017 Bahar Dönemi Öğrenci Porojeleri Sergisi, 31 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar Pazar günü hariç 08:00-17:00 saatleri arasında İletişim Fakültesi Sergi Alanında izlenebilecek.