Yakın Doğu Üniversitesi Artık Size Daha Yakın
Eklenme Tarihi: 02 Şubat 2016, 21:45
Son Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2020, 08:37

-Yakın Doğu Üniversitesi, Size Cebiniz Kadar "Yakın"…

-Yakın Doğu Üniversitesi'nin Yeni Nesil Mobil Uygulaması Telefonlara İndirilebilecek…

Yakın Doğu Üniversitesi'nin yeni nesil mobil uygulaması, bugün Apple Sotore'da yayınlandı. Üniversite hakkında bilgi edinmek isteyen herkes mobil uygulamayı indirerek üniversite hakkında istedikleri konuda bilgiye ulaşabilecekler.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Yakın Doğu Üniversitesi'nin yeni nesil mobil uygulamasının Apple Sotre'da yayınlandığı ve İOS işletim sistemi kullanan herkesin telefonuna ve tabletine indirebileceği bilgisi verildi.

Hem Mevcut Hem Aday Öğrencilere Kolaylık Sunuyor..

Yakın Doğu Üniversitesi uygulaması ile hem mevcut hem de aday öğrenciler istedikleri konuda bilgilere daha kolay ulaşabilecekler. Üniversite hakkında bilgi isteyen öğrenciler, uygulamanın kullanıcı kolaylığı sayesinde aradıkları bilgiye daha kolay ve daha kısa yoldan ulaşabilecekler. Yakın Doğu Üniversitesi'nin mevcut öğrencileri ise aynı uygulama üzerinden oturum açarak, okul ile ilgili kendi bilgilerini takip edebilecekler.

Ahmet Çağman: "Kullanıcı Kolaylığı İçin İlk Adım Olarak Gördüğümüz Bu Uygulamayı Daha Da Geliştireceğiz"

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yakın Doğu Üniversitesi İnovasyon Merkezi Müdürü Ahmet Çağman, geliştirdikleri uygulama ile hem mevcut hem de aday öğrencilere kolaylık sağlamayı amaçladıklarına değinerek"Yakın Doğu Üniversitesi'nin mobil uygulaması ile hem okul hakkında bilgi arayan aday öğrencilerimize daha kolay ve tek merkezden bilgi sunmayı hem de mevcut öğrencilerimizin okulla ilgili durumlarını daha kolay takip etmesini amaçladık" dedi. Mobil uygulamanın daha da geliştirileceğini belirten Ahmet Çağman, "Öğrencilerimiz, bu mobil uygulama ile kendileri için açılan mail hesaplarını aynı uygulama üzerinden takip edebiliyorlar ve okulla ilgili güncel gelişmeleri mesela ders notlarını veya servis saatlerini de yine bu uygulama üzerinden takip edebiliyorlar. Ayrıca uygulamayı kullanarak arkadaşları ve öğretim görevlileri ile iletişim kurabiliyorlar. Üniversitemizin bilgi sistemi üzerinden yürütebildikleri tüm işlemleri bu uygulama üzerinden yürütebiliyorlar" dedi.

Nasıl Yüklenebilir?

Yakın Doğu Üniversitesi yeni nesil mobil uygulaması, Apple Store üzerinden indirilebilir. Apple Store'da "Near East University" olarak geçen uygulama bedava olarak indirilebilmektedir.

Haberin Videosu