Yakın Doğu Kolejinin Büyük GCE Başarısı
Eklenme Tarihi: 04 Şubat 2016, 13:21
Son Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 16:37

-Yakın Doğu Koleji Öğrencisi Mehmet Ongun Durhan “Cambridge AS Level Literature İn English” Sınavında Kıbrıs Genelinde En Yüksek Notu Aldı

Yakın Doğu Koleji kurulduğu tarihten itibaren akademik, kültürel ve sportif başarılarda adını sık sık duyuran bir okul oldu. Bugünlerde de yine çok büyük bir başarıya imza atan Yakın Doğu Koleji GCE Arts A Level öğrencisi Mehmet Ongun Durhan “Cambridge AS Level Literature in English” sınavında Kıbrıs genelinde bugüne kadar alınan en yüksek notla A derecesini aldı.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada , Yakın Doğu Kolejine bir ziyarette bulunan Cambridge International Examinations Avrupa Bölge Direktörü Martin Nuttall, öğrenciyi, ders öğretmenini ve okul idaresini de tebrik etti.

Geçtiğimiz günlerde Cambridge International Examinations Avrupa Bölge Direktörü Martin Nuttall tarafından Güney Kıbrıs’ta gerçekleşen bir törenle de belgesini alan Yakın Doğu Koleji öğrencisi Mehmet Ongun Durhan, tören boyunca da tebrikleri kabul etti.

Yakın Doğu Koleji idaresince yapılan açıklamada tecrübeli öğretmen kadrosunun titiz çalışması sonucunda, öğrencinin de gayretiyle elde edilen bu başarının devamının geleceği vurgulandı.

Haberin Videosu