NEU3D Web Sitesi Yayında
Eklenme Tarihi: 05 Ocak 2016, 13:45
Son Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 15:42

Yakın Doğu Üniversitesi, Deneysel Sağlık Bilimleri Araştırma Merkezi, Biyoteknoloji Birimi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren “NEU3D Laboratories”’in yeni web sitesi yayına girdi.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Web sitesinde, laboratuvarın aktif olarak devam ettiği çalışma alanları incelenebiliyor, arzu edildiğinde bir fikir veya proje ile aynı siteden ön başvuru olarak NEU3D ekibine başvurulabiliyor.

Tasarımı Seyhan Hüseyin (NEU3D Laboratories-Yazılım Mühendisi) tarafından yapılan web sitesinde, NEU3D tarafından benimsenen “kapımız her fikre açıktır” sloganı özellikle vurgulandığı belirtilen açıklamda, Modern haberleşmede sosyal medyanın önemini kavrayan NEU3D, haber akışını da sosyal medya hesabından destekli olarak yürütmektedir.

Sosyal medya hesabını takip eden kullanıcılar, böylece laboratuvar ile ilgili son gelişmelere ve haberlere rahatlıkla ulaşabiliyor. Mobil cihazlardan da rahatlıkla takip edilebilen sitede yakın gelecekte, üç boyutlu yazıcılar ile ilgili canlı yayınlar da düzenlenecek.

Ayrıntılı bilgi için 3d.neu.edu.tr adresine girebilir veya @neu3dlaboratory Twitter adresini takip edebilirsiniz.

Haberin Videosu