Gelenekselleşen İnovasyon ve Bilgi Yönetimi İle Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümlerinin Sosyalleşme Yemeği Yedincisini Gerçekleştirdi
Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2017, 16:57
Son Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 11:44

Yakın Doğu Üniversitesi İnovasyon ve Bilgi Yönetimi lisans, yüksek lisans ve doktora programları ile Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programının 7.geleneksel sosyalleşme yemeği gerçekleştirildi.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'ne açıklamalarda bulunan Doç. Dr. Mustafa SAĞSAN, başkanlığını yürüttüğü İnovasyon ve Bilgi Yönetimi lisans, yüksek lisans ve doktora programları ile Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programının bu yıl 7.sini düzenlemekten duyduğu bölüm yemeği gururunu; öğrencileri ve öğretim elemanları ile birlikte yaşadığını belirtti.

Doç. Dr. Mustafa SAĞSAN, bölümdeki takım birliğini güçlendiren, örtük bilginin daha kolay açığa çıkmasını sağlayan ve sosyalizasyon sürecini artıran Bölüm yemeğinin, her yıl farklı yerde farklı bir konseptle kutlandığını ve bu yıl yedincisini düzenlediklerini söyledi.

SAĞSAN, giderek güçlenen akademik altyapısı ile özellikle İngilizce İnovasyon ve Bilgi Yönetimi yüksek lisans ve doktora Programları'nın adlarının ve içeriklerinin sadece adada değil Türkiye'de de tek olmasına vurgu yaptı ve bu Programlar'ın artan bir taleple giderek stratejik derinlikte büyüyerek devam ettiklerini vurguladı.