Emekler Sevgiyle Paylaşıldı
Eklenme Tarihi: 02 Haziran 2016, 12:31
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 15:55
Emekler Sevgiyle Paylaşıldı

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri İrfan NADİR 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ndeki gençlerle biraraya geldi.

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, İrfan NADİR 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışan eğitimcilerin, emekçilerin ve eğitim gören gençlerin motivasyonlarını artırmak, keyifli bir gün yaşamalarını sağlamak, yardımlaşmak ve paylaşmak için etkinlik düzenlediler.

Emekler Sevgiyle Paylaşıldı

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Gazimağusa’da yer alan farklı gelişen gençlerin işlettiği Down Cafe’de gerçekleştirilen etkinlikte çeşitli yiyecek, içecek ve takılar sergilenip satışa sunuldu. YDÜ İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Ufuk ALTUNÇ, öğrencileriyle birlikte gerçekleştirdiği günde özel gençlerle sıcak, samimi ve keyifli bir ortamda paylaşılan anların değerinin paha biçilmez olduğunu, üretilen her şeyin sevgiyle harmanlandığını kaydetti.

Emekler Sevgiyle Paylaşıldı

Altunç, her bireye özellikle eğitim ve üretim alanında fırsat eşitliğinin tanınması gerektiğini, fırsat eşitliği tanınmış ve destek gören gençlerin neler yapabileceğini gururla izlediklerini ve takdir edip el verdiklerini söyledi.

Gün içerisinde devam eden kermeste Merkez’deki gençlerle YDÜ’lü öğrenciler müzik dinletisi gerçekleştirip birlikte şarkılar söylediler.