YDÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve YDÜ Sağlık ve Kondisyon Merkezi’nin İşbirliği ile I. Spor ve Fitness Festivali
Date Added: 04 Mayıs 2016, 14:07
Last Updated Date:30 Kasım 2020, 11:02

Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve YDÜ Sağlık ve Kondisyon Merkezi’nin işbirliği ile düzenlenecek “ I. YDÜ Spor ve Fitness Festivali” 05-06 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılıyor.

Yakın Doğu Üniversitesi olarak sporun bir hayat tarzı olduğu ve insan sağlığı için en önemli unsurlardan biri olduğu düşüncesiyle düzenlenecek Festival’e Üniversite öğrencileri yanı sıra öğretim görevlileri ve personel katılım gösterecek .

Festival YDÜ Göl Başı, RA 25 Spor Salonu ve YDÜ Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nun arkasında 08:00 – 21:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Festival programı içerisinde yoga pilates, yüzme, fit pilates, spinning, total body workout, trambolin, brazilian jiujitsu, bilek güreşi, zumba, yağlı güreş, streetball, futbol, dans, cros fit, kango jump, çocuk cimnastiği, xbody, functionalbalance training gibi eğlenceli aktivitelerin yanısıra spor kültürünün oluşumu yönlendirilmesi konulu konferans da verilecektir.

Egzersiz ve sağlığı yaşam biçimi haline getiren ve getirmek isteyen herkesi bekliyoruz.