YDÜ Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü’nden Babalar Gününe Özel Etkinlik
Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2016, 13:51
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 11:38
YDÜ Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü'nden Babalar Gününe Özel Etkinlik

Babalar Günü dolayısıyla Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi çatısı altında yer alan Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü, uygulama atölyelerinde babalara özel saç ve cilt bakımı gerçekleştirdi.

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Koordinatörü Öğretim Görevlisi Yeşim Üstün AKSOY denetiminde gerçekleşen etkinlik birinci sınıf öğrencilerin ‘‘Saç Bakımı ve Yapımı’’ dersi kapsamında organize edildi.

YDÜ Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü'nden Babalar Gününe Özel Etkinlik

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'ne açıklamalarda bulunan Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Koordinatörü Öğretim Görevlisi Yeşim ÜSTÜN, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetlerinin sadece bayanlara değil erkeklere de hizmet edebilecek bir bölüm olduğunu vurguladı. Bu tür etkinliklerle öğrencilerin sosyal sorumluluk bilinçlerinin arttığını ve kendilerini geliştirerek alanları ile ilgili tecrübe kazandıklarını dile getiren AKSOY: ‘‘Bizim bugünlere gelmemizi sɑğlɑyɑn ve hɑkkını hiçbir zɑmɑn ödeyemeyeceğimiz babalarımızın bɑbɑlɑr günü kutlu olsun’’ ifadesini kullandı.

Haberin Videosu