YDÜ Kadın Basketbol Takımı Baş Antrenörü Zafer KALAYCIOĞLU, Good Angels Kosice Karşısında Elde Ettikleri Galibiyeti Değerlendirdi
Eklenme Tarihi: 04 Kasım 2016, 13:14
Son Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 13:35
Yakın Doğu Üniversitesi’nin Şakası Yok!...Yakın Doğu Üniversitesi: 70 - Good Angels Kosice: 46

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Avrupa’da İlerliyor...

FIBA Kadınlar Avrupa Kupası D Grubu ikinci maçında Slovak ekibi Good Angels Kosice‘yi 70- 46 farklı yenerek grubunda 2’de 2 yapmayı başaran ve grupta liderliğe yükselen Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Baş antrenörü Zafer KALAYCIOĞLU, rahat kazandıkları maç ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Yakın Doğu Üniversitesi’nin Şakası Yok!...Yakın Doğu Üniversitesi: 70 - Good Angels Kosice: 46

Zafer KALAYCIOĞLU: “İyi Savunma Yaparak, Son Topa Kadar Konsantre Olduk”

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Başantrenör KALAYCIOĞLU yaptığı değerlendirmede, son topa kadar maça konsantre olarak devam ettiklerini ve bunun karşılığını da farklı galibiyet ile aldıklarını söyledi.

Rakiplerini iyi analiz ettiklerini dile getiren Baş antrenör KALAYCIOĞLU, “Bunu da sahada yaptığımız savunma ile göstermiş olduk” dedi. KALAYCIOĞLU, “Maç süresince pes etmedik sadece son top için mola kullandık ve sonrasında da beklediğimiz pozisyonu elde ettik. Kendi evimizde galibiyet sevincini yaşadık. Tüm oyuncularımızı sahada gösterdikleri başarılı performans için kutluyorum. Rakibimize göz açtırmadılar. İyi bir motivasyon ve dikkatle oynadılar. Ayrıca Yakın Doğu Üniversitesi Yönetimi’ne de desteklerinden ötürü teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Yakın Doğu Üniversitesi’nin Şakası Yok!...Yakın Doğu Üniversitesi: 70 - Good Angels Kosice: 46

Yakın Doğu Üniversitesi Mezunları Melekleri Yalnız Bırakmadı...

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol takımının kendi sahasında oynadığı maça, Yakın Doğu Üniversitesi Mezunlar Derneği de seyirci olarak katılarak, Yakın Doğu Üniversitesi’ni yalnız bırakmadılar. Kendilerine ayrılan seyirci tribününü dolduran Yakın Doğu Üniversitesi mezunları tezahürat yaparak maç boyunca Yakın Doğu Üniversitesi Meleklerine destek verdi.

Üçüncü maç Macaristan Deplasmanında...

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı EuroCup D grubu üçüncü maçında, 10 Kasım 2016 perşembe günü saat 19.00’da Macar ekib Aluivent Miskolc takımı ile deplasmanda karşılaşacak. Karşılaşma Macaristan’ın Miskolc şehrinde yer alan Generali Arena’da yer alacak.