YDÜ, Güzellik ve Bakım Fuarı’nda

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2016, Çarşamba, 11:17
Son düzenleme: 07 Eylül 2018, Cuma, 08:56

YDÜ, Güzellik ve Bakım Fuarı’nda

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü Öğrencileri, Bölüm Koordinatörleri Yeşim Üstün Aksoy  ile İstanbul’da düzenlenen Güzellik ve Bakım fuarına katıldılar

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü 1. Sınıf öğrencileri bölüm koordinatörleri Yeşim Üstün Aksoy nezaretinde İstanbul’da düzenlenen Güzellik ve Bakım Fuarına katıldılar. Ayrıca Leyla İnanır Kozmetik / Medikal Eğitim ve Danışmanlık merkezinde kozmetik ürün eğitimine katılarak yeni bilgiler kazandılar.

YDÜ, Güzellik ve Bakım Fuarı’nda

Düzenlenen fuar gezisi ve seminer ile ilgili bilgi veren Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Koordinatörü Yeşim Üstün Aksoy, İstanbul’da düzenlenen Güzellik ve Bakım fuarına katılım amacımız öğrencilerimizin dünyadaki son trendleri yakından tanıyıp, bu alanla ilgili yenilikleri öğrenip, en son ürün ve yöntemlerin neler olduğunu incelemeleri, mesleklerini sevmeleri, teknolojik yenilikleri yakından takip etmeleri ve teorik ve uygulamalı olarak aldıkları  meslek derslerini de bu gibi etkinliklere katılarak geliştirme fırsatı bulduklarını ifade etti.