YDÜ Atatürk Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği Bölümü 2015-2016 Bahar Dönemi Onur Belgeleri Sahiplerini Buldu
Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2016, 10:14
Son Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 10:40

Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Anabilim dalı öğrencilerinden 2015-2016 bahar dönemine ilişkin onur ve yüksek onur belgesi almaya hak kazanmış öğrencilere belgeleri takdim edildi.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, onur ve yüksek onur belgesi almaya hak kazanmış öğrencilere belgeleri Atatürk Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin UZUNBOYLU, İlköğretim Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Engin BAYSEN, Sınıf Öğretmenliği Anabilim Dalı başkanı Dr. Tahir TAVUKÇU ve anabilim dalı öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Emete GERÇEL ve Uz. Ezgi ULU’nun katıldığı bir törenle dağıtıldı.

Törende konuşan Atatürk Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin UZUNBOYLU, öğrenciler kadar kendilerinin de mutlu ve gururlu olduğuna vurgu yaparak, göstermiş oldukları çabaların sonuçlarını tek tek almaya başladıklarını, eğitim hayatları boyunca bu başarılarının devam etmesi ve ileriki meslek hayatlarında da bu başarılarını devam ettireceklerine yönelik inancının tam olduğunu belirtti.

İlköğretim Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Engin BAYSEN’de yaptığı konuşmasında Sınıf Öğretmenliğinin önemini, bütün meslek gruplarının sınıf öğretmenlerinin öğretiminden geçtiğini ifade ederken bu alanda göstermiş oldukları başarılarının ileriki meslek hayatlarında da sürekli olmasını diledi.

Toplantının ardından anabilim dalı başkanlığı öğretim üyeleri ile onur belgelerini almaya hak kazanan öğrenciler birlikte anı fotoğrafı çektirdiler.