Yakın Doğu Üniversitesi’nde Macera Tadında Seminer
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2016, 12:06
Son Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2022, 16:54
Yakın Doğu Üniversitesi'nde Macera Tadında Seminer

Bosna Piramitlerini Keşfeden Prof. Dr. Sam Semir OSMANAGİC İle Piramitlerin Enerji Fenomeni Ve Piramitlerin Altındaki Gizemli Tüneller

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, Tüm Dünya Piramitleri, Bosna’ın kayıp piramitleri. Piramitleri kimler yaptı? Bu konuda her şeyi biliyor muyuz? Dünyanın ilk tapınağı olarak bilinen Göbekli Tepe’nin sırrı ne? Piramitlerin altında onları birbirine bağlayan tünellerdeki yüksek yaşam enerjisi nedir ve bunların varlığı hakkında neden az bilgiye sahibiz? Sonsuz ve ücretsiz enerji mümkün mü? Tüm bu sorular ve çok daha fazlası araştırmacı ve Maya tarihi uzmanı,usta arkeolog ve cesur girişimci Prof.Dr Semir Osmangic’in bu seminerde cevap vereceği açıklandı.

Ayrıca seminerin İngilizce olup,Türkçe tercümesinin yapılacağı da belirtilen açıklamada, halka açık ve ücretsiz olduğu vurgulandı.

Prof. Dr. Semir OSMANAGİC Kimdir?

Semir OSMANAGİC, Bir Arkeolog, Antropolog, Maya Tarihi Uzmanı ve Kaşif

Semir OSMANAGİC, Bosna Hersek doğumlu Amerikalı arkeolog, araştırmacı yazar, 2005 yılında Avrupa’nın bilinen tek piramitleri Bosna Piramitleri’ni keşfetti. OSMANAGİC, bu piramitlerin araştırılmasına yönelik olarak ‘Bosna Güneş Piramidi Derneğini’ kurdu. Son yıllarda Bosna Piramitleri’ni tanıtmak için yirmiden fazla ülkede konferans düzenlendi.

Maya dünyası, Peru, Pasifik, Afrika ve Avrupa uygarlıkları üzerine ayrıca dünyanın en saygın bilimsel enstitülerinden biri olan Rus Doğal Bilimler Akademisi’nin yabancı üyesi. Şu anda Bosna Hersek’teki Amerikan Üniversitesinde antropoloji profesörü olarak çalışıyor. Dr. Semir OSMANAGİC’in ‘’Yeryüzündeki Piramitler ve Bosna’nın Kayıp Piramitleri’’ isimli kitabı da bu yıl Türkçe’ye çevrilmiştir.

Not: Etkinlik ücretsiz ve tüm halka açık olacaktır.