Yakın Doğu Üniversitesi’nde Fen Bilgisi, İlköğretim ve Ortaöğretim Matematik Öğretmenlikleri Öğrencilerine Yüksek Onur ve Onur Belgeleri Verildi
Eklenme Tarihi: 03 Nisan 2017, 15:44
Son Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 14:07

Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesinde, Fen Bilgisi, İlköğretim Matematik Öğretmenliği ve Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı öğretim üyeleri ve öğrencileri tarafından düzenlenen törenle, yüksek onur ve onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilere yüksek onur ve onur belgeleri verildi.

Doç. Dr. Murat TEZER; "Mesleklerini Başarı İle İcra Edeceklerinden Hiç Şüphem Yok"

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, Fen ve Matematik Alanları Eğitimi Ana Bilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Murat Tezer açılış konuşmasında,Fen ve Matematik Alanları Eğitimi alanında yüksek onur veya onur alan öğrencilerin hem alan hem de eğitim derslerini alarak bu başarıyı elde ettiklerini, mezuniyet sonrasında hiç kuşku yoktur ki, bir öğretmen olarak mezun olduktan sonra başarılı bir şekilde mesleklerini icra edeceklerine yürekten inandıklarını ve gurur duyduklarını belirterek yüksek onur ve onur belgelerini alanları tebrik etti.

Prof. Dr. Hüseyin UZUNBOYLU; " Başarılı Bir Şekilde Ve Kaliteli Öğretim Üyelerince Eğitim Vermekteyiz"

Atatürk Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin UZUNBOYLU ise yaptığı konuşmada, Fen Bilgisi, İlköğretim Matematik Öğretmenliği ve Ortaöğretim Matematik Öğretmenliklerinin sekiz yılı aşkın bir süredir, başarılı bir şekilde ve kaliteli öğretim üyelerince eğitim vermekte olduklarını belirtti. Ayrıca, belge almaya hak kazanan öğrencileri ve onlara sonsuz desteklerini esirgemeyen ailelerini  de tebrik etti.

Konuşmalar Sonrasında öğrencilere yüksek onur ve onur belgeleri takdim edildi.