Yakın Doğu Üniversitesi, Vietnam’da Uluslararası Konferansta Teknik Komitede Temsil Edilecek
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2017, 11:09
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 09:55

Yakın Doğu Üniversitesi, 23-25 Şubat 2018 tarihinde Vietnam’da gerçekleşecek olan “2018 3. INTERNATIONAL CONFERENCE ON BUILDING MATERIALS AND CONSTRUCTION” (ICBMC 2018) isimli konferansta, Yakın Doğu Üniversitesi Teknik Komite Üyesi olarak temsil edilecek.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, sunulacak bildirilerin, SCOPUS dahil birçok uluslararası indekste taranacağı bir yayınla bilim dünyasına kazandırılacağı Uluslararası Konferansın Teknik Komitesinde, birçok ülke üniversitesi temsilcisi yanı sıra, Yakın Doğu Üniversitesi’nden de Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı, Öğrt.Üy. Doç. Dr. Zihni Turkan’ın yer alacağı belirtildi.

Açıklamada, Uluslararası Konferansta; İnşaat ve Taşıyıcı Sistem Mühendisliği, Mimarlık ve Kent Planlama, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Malzeme Özellikleri - Ölçüm Metodları - Uygulamalar, Malzeme Üretimi ve İşlenmesi ana başlıkları altındaki birçok alt başlıktaki konular, sunulacak bilimsel bildirilerle uluslararası düzeyde irdeleneceği belirtildi. Daha fazla bilgi için; http://www.icbmc.org/