Yakın Doğu Üniversitesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü 2017-2018 Yeni Akademik Yılına Hazır
Eklenme Tarihi: 07 Eylül 2017, 14:29
Son Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 14:20

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü kısa bir süre içerisinde kurulmasına rağmen birçok seminer ve etkinliklere ev sahipliği yaparak ilk mezunlarını  vermenin gururunu Yaşadı.

AKSOY: “2016-2017 Akademik Yılında Birçok Etkinlik ve Seminerler Gerçekleştirdik”
Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’ne açıklamalarda bulunan, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Koordinatörü Yeşim Üstün AKSOY, öğretim elemanları himayesinde bir çok etkinliklere ev sahipliği yaparak (Engelliler Günü, Anneler Günü, Kadınlar Günü, Yaşlılar Haftası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Cadılar Bayramı vb..) düzenledilerini belirtti.

AKSOY; “Mezuniyet Projesi Kapsamında Öğrencilerin Tasarımları 2016-2017 Yılına Damga Vurdu”
AKSOY, bunların yanısıra yurt dışından mesleki eğitim uzmanları (Pelin Balı, Barış Avcı ve Deniz Dağ) gibi alanlarında başarılı kisileri ağırlayarak seminerler düzenlendiğini, yurtdışında düzenlenen güzellik fuarlarına katıldıklarını ve öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri için onlara özel eğitim düzenledilerini vurguladı. Ayrıca yıl sonu mezuniyet projesi kapsamında öğrencilerin yapmış oldukları saç ve makyaj tasarımlarının 2016-2017 akademik yılına damgasını vurduğunu söyledi.


AKSOY; Tüm mezunlar Meslek İş Sahibi Oldu
AKSOY, öğretim elemanları ile birlikte 2016-2017 akademik yılını birçok etkinlikler ve seminerlerin düzenlenmesinde öğrencilerin okul derslerinin yanısıra mesleki gelişimlerine de büyük katkıda bulunduğunu belirtti.. AKSOY,  bu yıl ilk mezunlarını verdiklerini ve tüm mezunlarının çok kısa bir zamanda sahibi olduğunu belirtirken, bundan ötürü gurur ve mutluluğu birarada yaşadığını ifade etti.

AKSOY, 2016-2017 Akademik yılının kendilerine kılavuz olacağını ve ‘‘2017-2018 akademik yılında güçlü, ve dinamik akademik kadromuz ile yeni projeler ile etkinlik ve seminerlerin yine dopdolu bir yıl içerisinde geçeceğini sözlerine ekledi’’.