Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı’nın Gerçekleştirdiği Hoşgeldin Partisi Yoğun İlgi Gördü
Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2017, 14:13
Son Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 11:37

Yakın Doğu Üniversitesi 2017-2018 Güz dönemi kapsamında gerçekleşen Hoşgeldin partisinde Öğrenci Dekanlığı’nın öğrencilere sunduğu eğlence ve etkinlikler herkesin dikkatini çekti.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, etkinlikte, dans gösteri, Acoustic 4 müzik grubu ve DJ Erim Tandogdu ile doyasıya müzik keyfinin buluştuğu gecede öğrenciler gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendikleri belirtildi. Gecede ögrencileri hem eğlendirmek hem de kaynaştırmak amacı ile gerçekleşen oyun aktivitelerinde ise Yakın Doğu Üniversitesi Dorana Turizm tarafından verilen ödüller arasında uçak bileti ve ucretsiz tur gezilerinin olması geceye damgasını vurdu. Turkcell ve Vodafone'un da katkı koydugu bu etkinlikte öğrenciler hem bilgi edindi hemde etkinliklerden oldukça memnun kaldı.

Yakın Doğu Üniversitesi Hoşgeldin Partisine Yaklaşık 2 BİN Öğrenci Katıldı

Yaklaşık 2000 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilen gecede Öğrenci Dekanlığı  Takım Lideri Çağla Akarsel ve Takım Üyeleri gelecek etkinliklerin de duyurusunu yaptı.

Doç Dr. Dudu Özkum Yavuz ; “Oryantasyon Programımız  Sona Erdi Fakat etkinliklerimiz Sürüyor”

Öğrenci Dekanı Doç Dr.Dudu Özkum Yavuz ise, görkemli bir ‘YDÜ ‘ye Hoşgeldiniz’ Partisi ile Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci Dekanlığının düzenlemiş olduğu 2017-2018 Akademik Yılı Oryantasyon Programının sona erdiğini fakat etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Özkum Yavuz, Oryantasyon Programının başarılı ve etkin bir şekilde amacına ulaştığını ve öğrencilerin çok memnun olduğunu belirtti.

Doç.Dr.Dudu Özkum Yavuz,  2017-2018 yılı Güz Dönemi Öğrenci Dekanlığının Etkinlik Programına Oryantasyon süreci bitiminden hemen sonra ara vermeden start verildiğini, çeşitli aktivitelerin, gezilerin, eğlencelerin ve konserlerin olacağı yoğun, bol eğlenceli etkinlik programının ise 10 Ekim 2017 tarihi itibariyle Yönetmen Tamer Garip ve Senarist Emre Karahasan ile birlikte Film Gösterimi ve Söyleşi etkinliği ile başladığını vurguladı.