Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı’nın Gerçekleştirdiği Cadılar Bayramı Partisi Yoğun İlgi Gördü
Eklenme Tarihi: 02 Kasım 2017, 12:03
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 10:15

Yakın Doğu Üniversitesi 2017-2018 Güz dönemi kapsamında gerçekleşen Cadılar Bayramı partisinde Öğrenci Dekanlığı’nın öğrencilere sunduğu eğlence ve etkinlikler herkesin dikkatini çekti.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, etkinlikte, Yakın Doğu Üniversitesi Dans Topluluğu gösterisi, Jonklör Show Hasan Erdel ve DJ Erim Tandoğdu ile doyasıya müzik keyfinin buluştuğu gecede öğrenciler gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi. Gecede ögrencileri hem eğlendirmek hem de kaynaştırmak amacı ile gerçekleşen oyun aktivitelerinde ise Yakın Doğu Üniversitesi Dorana Turizm ve Turkcell tarafından verilen ödüller arasında ücretsiz tur gezileri, lüks bir otelde konaklama ve Turkcell sponsorluğu ile verilen özel hediyelerin olması geceye damgasını vurdu.

Yakın Doğu Üniversitesi Cadılar Partisine Yaklaşık 2000 Öğrenci Katıldı
Yaklaşık 2000 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilen gecede Öğrenci Dekanlığı Takım Lideri ve Uzm. Psk. Çağla Akarsel yaptığı açıklamada, önümüzdeki etkinliklerin duyurusunu da yaparak, Öğrenci Dekanlığı Etkinlik Merkezinin her etkinlikte kampüs yaşamını daha çok aktive edeceklerini ve öğrencilerin kampüs yaşamındaki sosyal ve bireysel ihtiyaçlarını karşılayacaklarını belirtti.

Doç Dr. Dudu Özkum Yavuz ; “Oryantasyon Programımız Sona Erdi Fakat Etkinliklerimiz Doludizgin Sürüyor”
Öğrenci Dekanı Doç. Dr. Dudu Özkum Yavuz ise, görkemli bir ‘Cadılar Bayramı Partisi’ ile Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci Dekanlığının düzenlemiş olduğu 2017-2018 etkinliklerinin dolu dizgin devam edeceğini yineledi.

Doç.Dr. Dudu Özkum Yavuz, 2017-2018 yılı Güz Dönemi Öğrenci Dekanlığının Etkinlik Programına Oryantasyon süreci bitiminden hemen sonra ara vermeden start verildiğini, çeşitli aktivitelerin, gezilerin, eğlencelerin ve konserlerin olacağı yoğun, bol eğlenceli etkinlik programının ise 8 Kasım 2017 tarihi itibariyle ‘Öğrenci Dekanlığı ve Öğrenci Birlikleri/Klüpleri Buluşması ‘ etkinliği ile devam edeceğini vurguladı.

Saç Bakım Ve Güzellik Hizmetleri Bölümü Öğrencilerinden Geceye Sihirli Dokunuş
Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Koordinatörü Uzm. Yeşim Üstün Aksoy önderliğinde bölüm öğrencilerinin hünerlerini sergilediği cadılar bayramı etkinliğinde geceye katılanlar Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü standına yoğun ilgi gösterdi. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinlikte bölüm öğrencilerinin özel tasarım yüz maskesi uygulamaları farklı makyaj teknikleriyle gerçekleştirerek organizasyona büyük destek verdiler.

Haberin Videosu