Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı Tarafından Kod Adı Venüs Ve Dr. Dilara İkinci Kez Gösterimde
Eklenme Tarihi: 06 Ekim 2017, 16:49
Son Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 11:54

Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı tarafından düzenlenecek olan söyleşi ve Film gösterimi 10 Ekim 2017’de gerçekleştirilecek.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, YDÜ Öğrenci Dekanı Doç. Dr. Dudu Özkum Yavuz yaptığı açıklamada; “2017-2018 yılı Güz Dönemi Öğrenci Dekanlığı Merkezi Etkinlik sürecimize Oryantasyon süreci bitiminden hemen sonra ara vermeden start verilmiştir. Çeşitli aktivitelerin, eğlencelerin ve konserlerin olacağı yoğun, bol eğlenceli etkinlik programımız 10 Ekim 2017 tarahinde söyleşi ve Film Gösterimi etkinliğimizle başlayacaktır. Etkinliğimiz adı altında yönetmen Tamer Garip ve senarist Emre Karahasan’la beraber gerçekleştireceğimiz keyifli söyleşilerimizin ardından, film gösterimimiz olacaktır. Bu güzel söyleşi ve film gösterimi gecemize tüm değerli halkımız ve sevgili öğrencilerimiz davetlidir. keyifli bir gecede görüşmek dileğiyle.”Dedi.

Yakın Doğu Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı tarafından 10 Ekim 2017’de saat 18:00’de AKKM Büyük Salon’da “Kod Adı Venüs” film gösterimi gerçekleştirilecek. Kokteyl sonrası ikinci film Dr. Dilara saat 20:15’de başlayacak. Film gösterimlerinin ardından yönetmen Tamer Garip ve senarist Emre Karahasan film ve sinema ile alakalı soruları yanıtlayacaklar.