Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Osmaniye Karşısında
Eklenme Tarihi: 05 Kasım 2016, 16:15
Son Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 13:34

EuroCup gruplarında elde ettiği galibiyetlerle Avrupa sahnesine adım adım ilerleyen Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin üçüncü haftasında Osmaniye Tosyalı Toyo Spor ile karşı karşıya gelecek.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Yakın Doğu Üniversitesi’nin rakibini ağırlayacağı maç, 6 Kasım 2016 Pazar günü saat 16:00’da İstanbul Caferağa Spor Salonu’nda oynanacak.

Zafer KALAYCIOĞLU: “Ne Oynadığını Bilen ve Hedefleri Olan Bir Takım Olarak Sahada Mücadeleye Devam Edeceğiz ”

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Zafer KALAYCIOĞLU maç öncesi yaptığı değerlendirmede, lige yeni çıkan bir takımla kendi sahalarında oynayacakları maçı kazanmak istediklerini söyledi. Başantrenör KALAYCIOĞLU, her maça yeni bir başlangıç olarak baktıklarını ifade ederek “Oyuncularımız takım içinde çok güzel bir ritm tutturdular, motivasyonları yüksek ve bunu sahada sergiledikleri performanslarla gösteriyorlar. Tecrübeli, beraber oynamaya alışmış, oyun planı olan, ne oynadığını bilen oyuncularımız hedeflerimiz doğrultusunda mücadeleye devam edecektir. İnşallah elde ettiğimiz iki EuroCup galibiyeti motivasyonu ile ligin üçüncü haftasında da sahadan sevinçle ayrılan taraf biz oluruz. Maça hazırız ve kazanmak için mücadele edeceğiz” dedi.