Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Canik Belediyespor’un Misafiri
Eklenme Tarihi: 02 Ocak 2016, 15:55
Son Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 14:50

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin ilk döneminin son haftasında Canik Belediyesor ile Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor Salonu’nda 3 Ocak 2016 Pazar günü saat 14:00’da karşılaşıyor.

Yakın Doğu ÜniversitesiBasın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 3 Ocak 2016 Pazar günü deplasmanda oynanacak karşılaşma öncesinde Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Genel Koordinatörü İlker Gözeneli’nin, Yakın Doğu Üniversitesi Kasın Basketbol Takımı Genel Menajeri Erhan Ayaz’ın ve oyunculardan HülyaÖzkan'ın görüşleri şöyle oldu.

İlker Gözeneli: “Yeni Bir Yapılanma İle Hedeflerimizi Gerçekleştirmek İçin Çalışacağız”

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Genel Koordinatörü İlker Gözeneli, takım olarak geldikleri noktadan hedeflerine ulaşmak için yeni bir yapılanma içinde olduklarını belirtti. “Takım olarak ligdeki mücadelemize iyi başlamamıza rağmen özellikle son maçlarda aldığımız sonuçlar üzerinden yeni bir yapılanma içine girdik. Sezon başında koyduğumuz hedeflerimize ulaşmak için neler yapabileceğimiz belirledik ve bunların üzerinden mücadelemize devam edeceğiz” dedi. Ligin ilk döneminin son haftasında oynayacakları Canik Belediyespor karşılaşmasından galip ayrılmak istediklerini belirten İlker Gözeneli, “son maçlarımızda aldığımız sonuçlar sebebiyle takımın motivasyonunda bir düşüş oldu. Bu karşılaşmadan galip ayrılarak kaybettiğimiz motivasyonu geri kazanmak istiyoruz” dedi.

Erhan Ayaz: “Hedeflerimize Ulaşmak İçin Yeni Bir Sürece Giriyoruz”

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Genel Menajeri Erhan Ayaz, son maçlarda alınan beklenmedik sonuçlar sebebiyle takım olarak yeni bir yapılanmanın içine girdiklerini belirtti. “Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi, her takımın birbirini yenebildiği, sürprizleri çok olan bir lig. Bu yüzden izlenmesi en keyifli lig olarak seçiliyor. Bu lige yükseldiğimizde kendimize koyduğumuz hedeflerimize ulaşmak için yeni bir yapılanma içine girdik. Bizi hedeflerimize ulaştıracak sonuçlar alacağımızı düşünüyorum. Samsun’da Canik Belediyespor ile oynayacağımız karşılaşmamız da yeni yapılanmamızın ilk karşılaşması olacak. Karşılaşmayı heyecanla bekliyoruz ve kazanan taraf olmak istiyoruz” dedi.

Hülya Özkan: “Samsun’a Kazanmak İçin Geldik”

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı oyuncularından Hülya Özkan, Canik Belediyespor karşılaşmasını kazanmak istediklerini belirtti. “Ligin ilk döneminin son karşılaşmasına çıkıyoruz. İlk maç gibi son maç da çok heyecanlı oluyor. Son haftalarda aldığımız beklenmedik sonuçları durdurmak ve hedeflerimize ulaşmak için ilerlemek istiyoruz. Kazanmak için sahaya çıkıyoruz, kazanarak dönmek istiyoruz” dedi.