Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı 41. Antrenmanına Çıktı
Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2016, 22:16
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 08:15
Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı 41. Antrenmanına Çıktı

Türkiye Kadınlar Besketbol liginde mücadele eden ve bu sezon yaptığı güçlü transferlerle dikkat çeken Yakın Doğu Üniversitesi kadın basketbol takımı 41. Antrenmanını yaparak bu sayıya ulaşmayı pasta keserek kutladı.

İstanbul’da antrenman çalışmalarını sürdüren takım oyuncuları ve takım antrenörü Zafer KALAYCIOĞLU “41 Kere Maşallah” diyerek pastayı kesti. Zorlu sezon öncesi moral niteliğinde gerçekleşen pasta kesme etkinliğinde Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı oyuncuları kupa sevinci pastasını kesmeyi de diledi.

Zafer KALAYCIOĞLU: “Takımımızın hedefleri doğrultusunda erken başladığımız antrenmanlar bizi motive ediyor”

Konu ile ilgili açıklama yapan Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı antrenörü Zafer KALAYCIOĞLU; “Sezona erken başladığımız için yaptığımız antrenmanlarda sporcularımız çok ciddi ilerleme kaydettiler. Erken antrenmanlara başlamak başarılı sonuçlara ulaşmamızın somut örneği olarak adlandırılabilir. Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı’nın büyük hedefleri doğrultusunda antrenmanlarımızı en yoğun şekilde yaptık ve bunu sürdüreceğiz. 41. antrenmana ulaşmayı motive olması açısından pasta keserek kutladık. Sporcularımıza bu günden sonra 5 gün izin vereceğiz. Önümüzdeki günlerde Milli takımdaki Türk oyuncularımızla yabancı oyuncularımız da sırası ile takıma katılacaklar. Diğer oyuncularımızın da katılması ile antrenmanlarımız kaldığımız yerden daha da yoğunlaşarak devam edecek” dedi.