Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi, İletişim Sohbetlerinde “Ajans’da Grafik” Konusu Masaya Yatırıldı
Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2017, 12:52
Son Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2020, 16:00

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin “İletişim Sohbetleri III” etkinliği çerçevesinde Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü “Ajans’da Grafik” söyleşisi düzenledi.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, gerçekleştirilen “İletişim Sohbetleri”nin konuğu grafik tasarımcı ve ajans işletmecisi Selma GÜRANİ oldu.

GÜRANİ; bir reklam ajansının ilk basamağından itibaren kuruluş evresi, işleyişi ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde mesleki bilgi ve deneyimlerini Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü öğrencileriyle paylaştı. Özellikle takım çalışmasının önemi ve yaratıcı fikrin üretilmesi-beslenmesi üzerinde duran GÜRANİ, öğrencilere çalışma portfolyosunu sunarken estetik ve tasarım analizleri sundu.

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Vekili Doç. Dr. Gökçe KEÇECİ, “Meslek hayatına atılacak olan görsel iletişim tasarımcılarının eğitim süreçlerinde kazanmış oldukları bilimsel altyapıyı alana yönelik uygulamalarla birleştirme şansı yakalaması, daha hızlı gelişim için önemli rol oynuyor” dedi.

Sunumun ardından, Doç. Dr. Gökçe KEÇECİ, Selma GÜRANİ’ye teşekkür ederek sertifika takdim etti. Etkinliğin sonunda atölyede bulunan öğrencilerle birlikte anı fotoğrafı çekildi.

Haberin Videosu