Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi İhtiyaçlı Çoçuklara Bağış Toplamak Amacı İle “Biz” Fotoğraf Sergisi Web Sayfası Hizmete Girdi
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2017, 14:49
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 09:26

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi, Akademik ve İdari kadrosunun katılımlarıyla Aralık ayı içerisinde (05-08 2017Aralık) gerçekleştirilen “Biz” isimli sergide yer alan fotoğrafların online satışını gerçekleştirmek ve gelirinin ihtiyaçlı çocuklara aktarılması amacı ile tasarlanan web sayfası hizmete girdi.www.bizfotografsergisi.com

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, 32 katılımcının toplamda 60 adet farklı fotoğraf, fotokolaj ve illüstrasyon tekniklerinden oluşan çalışmasının sergilendiği sergide , satışa sunulan eserlerden elde edilen gelir Çağlayan Çocuk Yuvası’ndaki çocukların yeniyıl hediyeleri için bağışlandığı belirtildi. Yapılan bağışların sürekliliğini sağlamak amacıyla tasarlanan web sayfası ile izleyicilerin fotoğrafları askıya hazır şekilleriyle uygun fiyata satın alması aynı zamanda da sosyal sorumluluk çerçecesinde çocukların ihtiyaçlarına katkıda bulunmasının hedeflendiği belirtildi.


İletişim Fakültesi Dekan Vekili Doç.Dr. Gökçe Keçeci ise yaptığı açıklamada; “İletişim Fakültesi akademik ve idari kadrosu olarak; bir bütünün parçası olduğumuz gerçeğini kabullenip “Biz” olmaya karar verdik. Öğrendiğimiz ve öğrettiğimiz bilimsel gerçekleri, toplumla paylaşma misyonumuzdan da hareketle, sosyal sorumluluklarımızı tümüyle “Biz” olabilme rüyasıyla birleştirip küçük ama değerli bir dokunuş yapmak istedik”dedi.

Biz Fotograf Sergisi için hazırlana resmi web sayfası’dan (www.bizfotografsergisi.com) satın alınan her fotoğraf Çağlayan Çocuk Yuvasındaki bir çocuğun yüzünü güldürecek.