Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi 2016-2017 Bahar Dönemi Öğrenci Projeleri Sergisi ve Film Gösterimi 20 Haziran 2017 Salı Günü İzleyicileri ile Buluşuyor
Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2017, 12:30
Son Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2022, 11:13

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi “Öğrenci Projeleri Sergisi-Film Gösterimi”nin açılışı Sergi Alanı’nda ve Turuncu amfi’de  20 Haziran Salı günü saat 18.00’de yapılacak.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, Geniş kapsamlı bir içeriğe sahip olan etkinliğin ilk bölümü Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü ile Film Yapımı ve Yayıncılığı Bölümü  öğrencilerinin bitirme projesi olarak hazırladıkları kısa film ve belgesel gösterimleriyle Turuncu Amfide başlayacağı belirtildi.

Ardından, fakültenin birçok alanına yayılmış Görsel İletişim ve Tasarım, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Fotoğrafcılık ve Kameramanlık ile Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümlerinin çalışmaları sergilenecek.

Öğrencilerin Bahar dönemi projelerinden oluşacak sergide; duvar resimlemeleri, fotoğraflar,illistrasyonlar,web ve afiş tasarımları fakülte binasının üç ayrı katına yayılarak izleyicinin beğenisine sunulacak.Birçok iletişim disiplininin bir araya getirileceği geniş kapsamlı sergi ve gösterimetkinliğine ilgi duyan herkesin davetli olduğu bildirildi.

Açılış sonrasında da tüm izleyicilere açık olacak İletişim Fakültesi 2016-2017 Bahar Dönemi Öğrenci Porojeleri Sergisi Gösterimi , 31 Temmuz 2017 Pazartesitarihine kadar Pazar günü dışında 08:00-17:00 saatleri arasında İletişim Fakültesi Sergi Alanı’nda izlenebilecek.