Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Kahve Günü Gerçekleştirildi
Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2016, 15:28
Son Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 11:25
Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Kahve Günü Gerçekleştirildi

Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 4. sınıf öğrencileri fakültedeki öğrencileri kaynaştırmak, güçlü bir birliktelik yaratmak için kolları sıvadı ve fakültede bir ilke imza attı.

Dr. Mehmet İlker Gelişen ile birlikte Atiye Kara, Murat Mert Yılmaz, Gökay Yetgin ve Çağrı Güvenç ve Ali Burak Salman’ ın öncülük ettiği genç eczacı adayları Delicious Café sponsorluğunda fakültelerinin bahçesinde tüm akademisyenlere ve öğrenci arkadaşlarına müzik eşliğinde Türk kahvesi ikram ettiler.

Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Kahve Günü Gerçekleştirildi

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden verilen bilgiye göre, Etkinliğe YDÜ Rektör yardımcısı , DESAM Müdürü Prof. Dr. Tamer Şanlıdağ, YDÜ Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İhsan Çalış, YDÜ Eczacılık Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Dudu Özkum Yavuz ve YDÜ Eczacılık Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Banu Keşanlı ve tüm öğretim üyeleri, asistanlar ve teknisyenler de katıldılar.

Eczacılık Fakültesi bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe ayrıca çeşitli görevlerle Ankara, Kayseri ve Hırvatistan’ dan gelen akademisyenler de katıldılar. Keyifli sohbetler ve çekilen fotoğraflarla birlikte yoğun ders programını bir anlık da olsa unutup derin bir nefes aldılar. Yakın Doğu TV mikrofonlarına birlikteliğin önemini, niçin eczacı olmak istediklerini ve neden Yakın Doğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesini seçtiklerini anlattılar.

Etkinliğe YDÜ Rektör yardımcısı , DESAM Müdürü Prof. Dr. Tamer Şanlıdağ, YDÜ Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İhsan Çalış, YDÜ Eczacılık Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Dudu Özkum Yavuz ve YDÜ Eczacılık Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Banu Keşanlı ve tüm öğretim üyeleri, asistanlar ve teknisyenler de katıldılar.

Haberin Videosu