Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi, Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü 2015-2016 Güz Dönemi Onur Belgeleri Verildi
Eklenme Tarihi: 06 Mayıs 2016, 14:46
Son Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 10:52


Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim dalı öğrencilerinden 2015-2016 güz dönemine ilişkin onur ve yüksek onur belgesi almaya hak kazanmış öğrencilere belgeleri takdim edildi.


Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Törende açılış konuşmasını gerçekleştiren Atatürk Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Engin BAYSEN, eğitim hayatımızın başlangıcı olan okul öncesi dönemde öğretmenlere düşen büyük görevlerden ve mesleğin öneminden bahsederken, öğrencilerin dönemde göstermiş oldukları özverili çalışma ve başarılarının ileriki meslek hayatlarında da sürekli olmasını diledi.


Törene katılan İlköğretim Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Engin BAYSEN, Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim dalı başkan vekili Uz. Ezgi ULU ve Anabilim dalı öğretim üyelerinden, Uz. Şebnem GÜLDAL ve Uz. Dervişe AMCA onur belgelerini almaya hak kazanan öğrencilere belgelerini takdim edip öğrecilerle beraber anı fotoğrafı çektirdiler.