Yakın Doğu Üniversitesi Ankara’da OGM Orman Spor Deplasmanında
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2017, 15:46
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 10:00

Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin yedinci haftasında deplasmanda OGM Ormanspor ile karşılaşacak.

Yakın Doğu Üniversitesi Spor Kulübü’nden verilen bilgiye göre, Yakın Doğu Üniversitesi’nin Ankara’da konuk olacağı maç, 25 Kasım 2017 Cumartesi günü, saat 14:00’de, M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu’nda oynanacak.

Başantrenör Zafer Kalaycıoğlu: “Galibiyetle Dönmek İçin Mücadele Edeceğiz…”
Deplasmanda oynayacakları müsabakaya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Zafer Kalaycıoğlu, maçtan galibiyet ile ayrılarak yollarına başarılı bir şekilde devam etmek istediklerini söyledi.

Bütün maçları önemsediklerini ve rakiplerini ciddiye aldıklarını aktaran Başantrenör Zafer Kalaycıoğlu, “Kendi açımızdan hiçbir maçın kolay olmadığını düşünüyoruz. Zor ya da kolay ayrımı yapmıyoruz. Rakibimiz kendi sahasında oynayacağı için avantajlı, biz de iyi bir sonuç alabilmek için mücadele edeceğiz. Gerektiği şekilde konsantre olup maçı arzu ettiğimiz şekilde oynayacağız. Sakatlıklarımız var fakat maç için gerekli hazırlıklarımız yaptık ve hazırız. İyi bir sonuç almak için sahada elimizden gelenin en iyisini yaparak mücadelemizi vereceğiz” şeklinde konuştu.