Yakın Doğu Üniversitesi, Akademi Kıbrıs Gelişim Platformu İşbirliği İle Farkındalık Semirleri Kapsamında T.C. Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Dr. M. Mücahit KÜÇÜKYILMAZ’ı Ağırlıyor
Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2017, 10:00
Son Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2022, 13:53

Yakın Doğu Üniversitesi ile Akademi Kıbrıs Gelişim Platformu işbirliğinde gerçekleştirilen Geleneksel Farkındalık Seminerleri ne  adanın dört bir yanındaki öğrenci ve halka hitap etmeye devam ediyor.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, her yıl Akademi Kıbrıs Platformu işbirliğinde düzenlenen  “Kariyer Günleri” farklı dallarda, alanında uzman kişilerin vermiş olduğu dersler sonunda kursiyerlere 10 farklı dalda sertifika almaya hak kazandırdığı vurgulandı.

Bu yıl 8.sini düzenlenen  Farkındalık Seminerleri Kapsamında 8.haftanın konuğu Türkiye Cumhuriyeti  Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Dr. M. Mücahit KÜÇÜKYILMAZ tarafından “SOSYAL MEDYA VE İLETİŞİM” başlıklı seminer olacak. Seminer, 29 Nisan Cumartesi günü saat 14:00’da Yakın Doğu Üniversitesi Büyük Kütüphane salon 4’te gerçekleşecek.

Yakın Doğu Üniversitesi Büyük Kütüphane Salon 4’te gerçekleştirilecek olan  program daha önceki haftalarda olduğu gibi bu haftada da yoğun ilginin beklendiği , Girne ve Gazimağusa’dan servislerin kaldırılacağı belirtildi. Açıklamada, konuyla ilgili daha fazla bilgi için 0 533 821 23 57 numaralı telefon ile iletişime geçilebileceği de  vurgulandı.