Yakın Doğu Üniversite Hastanesi Toplumu Bilinçlendirici Seminerler Düzenlemeye Devam Ediyor
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2015, 14:23
Son Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 11:29

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesinde Çocuklarda Sınır Koyma Ve Doğru Davranış Semineri Düzenlendi

Annelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen “Çocuklarda sınır koyma ve doğru davranış “seminerinde konuşmacı olarak katılan Psikolog- Blogger Çağla Düvenci ;Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesinde 4. Seminerini 101 numaralı amfide gerçekleştirdi.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Psikolog- Blogger Çağla Düvenci Kıbrıslı Ebeveynlere bu seminerde çocuklara sınır koymanın önemini anlattı.


Ailelere, çocukların gelecekteki duruşunu ve disiplinini etkileyen "sınır koyma" kavramının doğru şekilde nasıl verilebileceğinden bahseden Çağla Düvenci ;Doğru davranış oluşturmanın yöntemlerini, kriz anlarındaki durumun yönetimini, ebeveyn olarak nasıl doğru model olunabileceğini ve seminerin soru cevap kısmında da katılımcıların yönelttiği soruları cevapladı.

Psikolog- Blogger Çağla Düvenci ; Kıbrıslı ebeveynler ile seminer yapmaktan mutlu olduğunu dile getirerek 2016 da da Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesinde yeni seminerler gerçekleştirmek istediğini sözlerine ekledi.