Yakın Doğu İlkokulu 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılının İlk Zili Çaldı
Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2016, 13:21
Son Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 15:46
Yakın Doğu İlkokulu 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılının İlk Zili Çaldı

Yakın Doğu Ailesi’nin minik üyeleri olan Yakın Doğu İlkokulu öğrencileri okulları ile yeniden buluştu. 2016-2017 öğretim zili Yakın Doğu ilkokulunda çaldı. Yeni başlayan minikler ise sınıflarına girerek öğretmenleri ile tanıştı.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'nden verilen bilgiye göre, 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı açılış töreni saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.

Daha sonra Yakın Doğu İlkokulu Müdürü Hasan YÜKSELEN açılışta yaptığı konuşmada; "bizler okul İdaresi olarak sizlere seçkin bir öğretmen kadrosu, her şeyi ile mükemmel bir okul ve çok sayıda eğitsel faaliyet olanağı sunarak en iyi şekilde yetişmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bilgi dağarcığınızı, en üst seviyede doldurarak yıl içinde katıldığınız çeşitli sportif, sanatsal ve bilgi yarışlarında aldığınız sonuçlarla, bu yolda ilerlediğinizi görüyor ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz. Sizleri, aileniz ve toplumunuz için yararlı birer eleman olarak görmek bizler için büyük mutluluktur. Bugünün küçükleri, yarının büyükleri siz değerli öğrencilerimize, sizlerin değerli velilerine ve okulumuzun başarısında büyük katkısı olan öğretmen arkadaşlarıma 2016-2017 eğitim öğretim yılında da sizlere en içten başarı dileklerimi sunarım" dedi.

Açıklamada, Eğitim ve öğretimde öncü rolünü sürdüren Yakın Doğu İlkokulu başarısını, çocuklara verdiği değer ve sevgiyle pekiştirmektedir. Güler yüzlü öğretmen kadrosuyla kendine güvenen nesiller yetiştirmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz denildi.